top of page

Najczęstsze Zadawane  Pytania

 • Jak działa nasz program do monitorowania komputera?
  Jest to niewidoczne narzędzie które monitoruje system windows. Oprogramowanie które umożliwia monitorowanie wykorzystywanych stron WWW i aplikacji oraz innych aktywności, poprzez zczytywanie nagłówków stron, tytułów dokumentów, czasu spędzonego w określonych programach oraz czasu offline. Oprogramowanie Posiada również możliwość monitorowania aktywności myszki oraz klawiatury. Można zdefiniować social media typu WP, onet, allegro, demotywatory a w raportach będziesz mieć wgląd kto ile czasu spędził w danym dniu w soial mediach. Jest możliwość zdefiniowania produktywnych stron oraz aplikacji i na bazie spędzonego czasu nasze raporty pokażą produktywność pracownika z danego dnia.
 • Jaka jest cena programu do monitorowania komputera?
  Na chwilę obecną jest to 15PLN, 5USD, 5EUR, 4GBP za monitorowany komputer w zależności od wybranej waluty płatności. Nie ma tutaj żadnych ukrytych kosztów. 12 użytkowników na jednym komputerze = koszt 1 komputera.
 • Czy cena monitorowania komputera może się zmienić?
  Nie! jak się zarejestrowałeś cena nie ulega zmianie. Jeśli cena wzrosła tylko nowi zarejestrowani użytkownicy będą na nowym planie płatności.
 • Jak wygląda okres testowy monitorowania komputera?
  Okres testowy darmowy aplikacji do monitorowania komputera trwa przez 14 dni. Po 14 dniach po zalogowaniu się zostaniesz zapytany czy chcesz kontynuować płatną subskrypcję czy zamknąć konto. Przy zamknięciu konta wszystkie dane zostają usunięte. Jeśli nie zaakceptujesz lub nie zamkniesz konta programy zostaną automatycznie wstrzymane a po 2 miesiącach twoje konto zostanie automatycznie zamknięte.
 • Jak wygląda kontynuacja subskrypcji i płatności?
  Po potwierdzeniu subskrypcji zostaniesz poproszony o płatność. Płatności odbywają się na bazie subskrypcji miesięcznej. Do płatności korzystamy z serwisu PayPal.
 • Płatności a zobowiązania?
  Brak! Jak nie zapłacisz za monitorowanie komputera nie posiadamy żadnych odsetek czy kar. Po 5 dniach od nieotrzymania płatności monitorowanie urządzenia przestają działać. Po otrzymaniu płatności monitorowanie zostanie wznowione następnego dnia lub po ponownym uruchomieniu programu. Jeśli płatność nie zostanie zrobiona w ciągu 6 miesięcy twoje konto i wszystkie dane zostają wyczyszczone.
 • Dane?
  Jedyne co potrzebujemy jest to twój email który jest niezbędny do rejestracji do monitorowania komputera pracownika oraz tytuły dokumentów i nagłówków stron z których generowany jest raport. Nie przechowywujemy żadnych danych osobowych. - Dane bezpiecznie przechowywane są na serwerach Microsofta - Nie używamy żadnych narzędzi analitycznych typu Google Analytics. - Nie rejestrujemy adresów IP - Nie rejestrujemy lokalizacji - Oprogramowanie nie robi screenshotow komputera - Oprogramowanie nie rejestruje wciśniętych klawiszy tylko ich ilość - Dane nie są udostępnianie nikomu - E-mail adres może zostać użyty do wysyłania powiadomień
 • Jak wygląda rezygnacją z oprogramowania?
  W każdej chwili bez żadnych konsekwencji można zrezygnować z korzystania z oprogramowania do monitoringu komputera w ciągu minuty. Z zakładki ustawienia jest możliwość zamknięcia swojego konta w tym przypadku wszystkie dane i historia logów zostaną usunięte bezpowrotnie a oprogramowanie na monitorowanych komputerach automatycznie ulegnie samozniszczeniu
 • Czym jest system rekomendacji?
  Jeśli polecisz znajomemu nasze oprogramowanie do monitorowania komputera i się zarejestruje za każdym razem kiedy otrzymamy płatność od niego otrzymasz 20% zysku. Otrzymane pieniądze będzie można użyć przy płatności do obniżenia kosztów swojego oprogramowania.
bottom of page